Facebook spustil novou chatovací aplikaci Tuned

středa, 8. dubna 2020, 17:25 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

V úterý Facebook představil novou chatovací aplikaci s názvem Tuned. Určena je pro páry, které si v ní mohou povídat, sdílet fotografie či hudbu.

Zdroj: Tuned – Facebook

Zdroj: Tuned – Facebook

V úterý 7. dubna spustil Facebook novou chatovací aplikaci Tuned. Určena je pro páry, které si v ní mohou chatovat, sdílet fotografie či hudbu, a společně tak vytvářet vlastní zeď vzpomínek. Dostupná je zatím jen v USA a Kanadě.

Jak napovídá popis aplikace na AppStore, „s Tuned můžete být sentimentální, osobití i blázniví, jako kdybyste byli ve skutečnosti spolu, i když jste od sebe. Můžete zde kreativně vyjadřovat svou lásku, sdílet svou náladu, vyměňovat si hudbu a tvořit si vlastní digitální fotoalbum vzpomínek“. Tuned nabízí propojení s účtem na Spotify, umožňuje upravovat fotky nálepkami či zanechávat vzkazy. 

Podle serveru The Information, který s informací o aplikaci jako první přišel, byla vytvořena malým týmem v rámci Facebooku, nazvaným New Product Experimentation. Jeho úkolem je přicházet s novými produkty na poli sociálních médií. Tuned je jeho pátou aplikací, již předtím vytvořil Hobbi, podobající se Pinterestu, Whale, kde si mohou uživatelé vytvářet vlastní memy, AUX, jež je určena pro DJe, a Bump, chatovací aplikace pro studenty. 

Facebook vylepšuje živé přenosy, přidává nové funkce

úterý 31. března 2020

-stk-