Mall Pay volí na kreativu Brainz Disruptive

pondělí, 20. dubna 2020, 07:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Mall Pay si pro tvorbu nové vizuální komunikace vybral studio Brainz Disruptive.

Zdroj: Brainz Disruptive

Zdroj: Brainz Disruptive

E-commerce fintech Mall Pay, patřící do skupiny Mall Group, si ve svém výběrovém řízení na novou vizuální komunikaci vybral kreativní studio Brainz Disruptive. Cílem nové spolupráce je především platební metodu zpopularizovat zábavnou a provokativní formou komunikace a celkově posílit postavení její značky na českém trhu. Nová kampaň by měla být spuštěna v září, plánována je na následující dva roky.

Na vítězném návrhu se podíleli textařka & idea maker Lenka Samešová, kreativní ředitel Jan Patawa, kreativní stratég Jakub Smoljak, grafický designér Pavel Tichoň a ředitel pro new business Petr Růžička. 

Ambicí služby Mall Pay je „zpříjemnit nakupování online a nabídnout zákazníkům bezplatně odložit platbu za zboží až o 14 dní“. Takzvaná “odloženka” umožňuje ve spolupráci s platební bránou ČSOB oddělit splatnost od samotného nákupu a zaplatit za něj až ve chvíli, kdy si ho zákazník vyzkouší a rozhodne si ho nechat. Využít lze nejen na Mall.cz, ale také na e-shopech Leo Express, Vivantis, Košík.cz, Bezrealitky.cz nebo Aquapalace Praha. 

-stk-