Skylink zařadí Nova Sport či NG, vyřadí kanály od Discovery

čtvrtek, 30. dubna 2020, 10:00 Aktuality, TV MediaGuru

Operátor Skylink obměňuje nabídku televizních stanic ve své nabídce.

Zdroj: Skylink

Zdroj: Skylink

Operátor Skylink zařadí od 1. května do programového balíčku Smart programy Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD a National Geographic HD. Do balíčku Multi budou ke stejnému datu přidány programy National Geographic HD, FightBox a Love Nature HD.

Ke konci května pak vyřadí programy Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Discovery, TLC, Discovery Showcase HD a Animal Planet, které patří pod společnost Discovery. „Vzhledem k tomu, že nebylo možné dospět k dohodě s vysílatelem na přijatelných komerčních podmínkách prodloužení smlouvy, uvedené programy k 31. 5. 2020 v nabídce Skylinku skončí," uvedl operátor.

„Neustále monitorujeme trendy zájmu o jednotlivé žánry, konkrétní televizní kanály a typy programů, a snažíme se je promítat do naší programové nabídky. Proto jsme např. v polovině tohoto měsíce do nabídky zařadili jako jediný provozovatel placené televize v ČR a na Slovensku exkluzivní videoknihovnu National Geographic (NG+) se stovkami jedinečných dokumentů. Zájem ze strany diváků je opravdu veliký, o čemž svědčí i celkový počet zhlédnutí, který během prvních pár dní přesáhl 50 tisíc. Vedle toho intenzivně spolupracujeme s naší mateřskou společností Canal+ na lokalizaci řady atraktivních seriálů a televizních programů," uvedl Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group SA.

-mav-