APRA letos vyhlásí ceny Lemur přes servis ČTK

pátek, 5. června 2020, 16:25 Aktuality, PR MediaGuru

Slavnostní vyhlášení vítězů letošní soutěže Lemur – Česká cena za Public Relations proběhne prostřednictvím servisu ČTK.

Zdroj: APRA

Zdroj: APRA

Patnáctý ročník oborové soutěže Lemur – Česká cena za Public Relations, kterou pořádá Asociace public relations (APRA), vyhlásí své vítěze online. Přenos proběhne prostřednictvím servisu Protext video ČTK, na webových stránkách www.ceskenoviny.cz i na FB profilu, a to ve čtvrtek 11. června od 19 hodin. Večerem nejen z Centra současného umění DOX+ bude provázet herec a moderátor Mikuláš Křen.

V každé kategorii budou z nominovaných finalistů vyhlášena první tři místa. „Udělíme i ocenění Absolutnímu vítězi, cenu za přínos oboru public relations a také vyhlásíme dva nejlepší tiskové mluvčí. Mluvčího státní správy a mluvčího soukromého sektoru,“ říká člen výkonné rady APRA Michal Hoblík, který je zodpovědný za soutěž Lemur. 

Z prvního kola hodnocení se do finále probojovalo 135 prací, z nichž nejvyšší počet nominací získala agentura Ogilvy (20) následovaná agenturami AMI Communications (16) a Bison&Rose (12). 

Na shortlistu Lemuru je kromě 135 prací i 10 mluvčí

čtvrtek 30. dubna 2020

Osm komisí složených ze šedesátky odborníků na public relations a komunikaci posuzovalo a ohodnotilo 243 přihlášek, ve kterých letos dominovala s nejvyšším počtem přihlášek agentura Ogilvy (33), následovala AMI Communications (29) a Bison&Rose (25). Mezi finalisty se také probojovalo 10 tiskových mluvčí ze soukromého sektoru a státní správy.

-stk-