H&M spustí v Česku svůj věrnostní program

pátek, 15. května 2020, 10:00 Aktuality, Marketing, Retail MediaGuru

H&M přináší na český trh svůj digitální věrnostní program Hello Member.

Zdroj: H&M

Zdroj: H&M

Oděvní řetězec H&M odstartuje příští týden v České republice svůj věrnostní program Hello Member. Členům nabídne odměny a personalizované nabídky, krom slev přinese i zážitky nebo dárky. 

„Věrnostní program Hello Member není jen o tom sbírat body a slevy. Přináší totiž svým členům také exkluzivní, personalizované nabídky a zážitky,“ vysvětluje Martin Kluka, Loyality Manager H&M pro ČR. „Kromě pravidelných slev se tak mohou členové klubu zúčastnit velmi zajímavých akcí a získat speciální dárky. Při příležitosti zahájení věrnostního programu H&M v České republice dostanou všichni zákazníci, kteří se v období od 19. do 31. května zaregistrují do Hello Member v aplikaci H&M nebo na hm.com, 20% slevu na celý svůj nákup.

Věrnostní program H&M je zcela digitální – k uplatnění nabídek tedy nejsou nutné žádné plastové karty ani papírové poukázky. Stačí se zaregistrovat do aplikace H&M nebo na hm.com nebo přepnout svůj stávající účet na členství v klubu. Nabídky a bodové kolekce probíhají jak online, tak v i v kamenných obchodech. 

Program Hello Member má dvě úrovně. Člen Klubu H&M sbírá body (bod za každou utracenou korunu), získává slevy na již zlevněné produkty, speciální nabídky, má dopravu zdarma nad 800 korun a může bezplatně vracet online nákupy. Po dosažení šesti tisíc bodů se stává členem Plus – Plus Member –, který má dopravu zcela zdarma a přednostní přístup k exkluzivní akcím, nabídkám, slevám či speciálním kolekcím. 

-stk-