Hornbach představuje privátní značku krmiv Finevo

pondělí, 4. května 2020, 12:00 Aktuality, Marketing, Retail MediaGuru

Hornbach uvádí na trh vlastní značku prémiového krmiva s názvem Finevo.

Zdroj: Hornbach

Zdroj: Hornbach

Společnost Hornbach přichází na trh s novinkou, kterou cílí na majitele psů a koček. Pod názvem Finevo uvádí prémiové zvířecí krmivo. „Naši odborníci kladli při vývoji složení prémiového krmiva Finevo důraz nejen na příslušné potřeby čtyřnohých miláčků, ale i na jeho lahodnou chuť. Dbáme na to, aby složení všech receptur bylo veřejně známé. Držíme se zásady, co je na obalu, je také uvnitř,“ popisuje Daniel Brychta, nákupčí z oddělení zahrady a ZOOHornbach pro Českou republiku a Slovensko.

Krmivo sází ve svém složení na vysoký podíl čerstvého a sušeného masa, dále kvalitní oleje, zeleninu, bobule a bylinky. Značka rovněž nabídne např. druhy krmiva bez obsahu obilovin nebo druhy s jedním jediným živočišným zdrojem bílkovin. „Na vývoji krmiva s námi úzce spolupracovali veterináři a odborníci na výživu. Cílem bylo vytvořit krmivo s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu,“ dodává Daniel Brychta. 

Celá řada Finevo pro psy a kočky byla vyvinuta tak, aby pokryla široké potřeby domácích mazlíčků. Obsahuje suché i mokré krmivo, které je svým složením dále uzpůsobeno stáří zvířete či případným zdravotním nebo jiným omezením.

Nová řada krmiv je nově k dostání kromě českého a slovenského trhu také v Německu a Rakousku. V České republice bude na podporu produktů probíhat PR kampaň a in-store komunikace podpořená možností zavítat do hobby marketů Hornbach se svým domácím mazlíčkem.

-stk-