Mobil.cz ve spotu s Kohákem podporuje předplacené karty

středa, 6. května 2020, 11:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Jakub Kohák vystupuje v novém spotu v roli otce, který se snaží držet krok s dobu.

Zdroj: Mobil.cz

Zdroj: Mobil.cz

Mobilní operátor Mobil.cz spustil novou reklamní kampaň s claimem „Datuj zdarma, buduj vztahy“. Ambasadorem značky zůstává stejně jako v předchozích kampaních režisér a herec Jakub Kohák. Jeho postava se však nově prezentuje v roli otce, který se v online komunikaci snaží držet krok s dobou. Hrané spoty jsou stylizovány do podoby klasických situačních komedií.

„Naším cílem je upozornit na výhody našich předplacených karet, u nichž klienti nyní získají až 500 korun kreditu navíc k prvnímu dobití a 1,6 GB rychlých dat k nové SIM kartě,“ uvedl produktový manažer Mobil.cz Karel Bechník.

Připraveny jsou celkem tři reklamní spoty, jejichž stopáž se mění v závislosti na použitém kanálu, a také sponzorské vzkazy. Reklama poběží na televizních stanicích Óčko TV nebo na kanálu YouTube. Kampaň podpoří také bannerová reklama. Za kreativním konceptem, kompletní realizací a mediaplánem kampaně stojí konzultační společnost Acomware.

Zdroj: Mobil.cz

Režie reklamních spotů se ujal Štěpán Kopecký a produkci zajistila společnost Reactor. „Naším záměrem bylo diváky především pobavit a také vtipnou formou poukázat na současnou podobu online komunikace. Jakub Kohák se svými hereckými kolegy poukazuje na mezigenerační rozdíly v online komunikaci,“ uvádí Simona Hosťovecká z konzultační společnosti Acomware.

-mav-