Moser kampaní podpoří novou expozici ze svých archivů

čtvrtek, 21. května 2020, 09:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Moser nabídne ve své vzorkové prodejně v Praze Na Příkopě kolekce ze svých archivů. Upozorní na ně v outdooru a na sociálních sítích.

Vzorková prodejna Moseru v Praze Na Příkopě, zdroj: Moser

Vzorková prodejna Moseru v Praze Na Příkopě, zdroj: Moser

Společnost Moser představuje ve své vzorkové prodejně v Praze Na Příkopě kolekce z firemních archivů. Ze svého depozitáře nabízí k prodeji stovky kusů, které vznikaly za posledních 50 let. Nabídka zahrnuje limitované edice, sběratelské kusy i výjimečné prototypy, které nebyly doposud přístupné veřejnosti.  

„Využili jsme dobu, kdy jsme museli vzhledem k nouzovému stavu uzavřít výrobu, abychom prošli naše archivní zásoby a udělali si analýzu toho, co z nich bychom mohli nabídnout našim zákazníkům. Vznikla tak neopakovatelná nabídka z našich děl za posledních 50 let,“ uvedla spolumajitelka sklárny Kateřina Zapletalová.

V první vlně – tedy od 11. do 17. května – je expozice otevřena pro V.I.P. zákazníky. Od 18. května bude prodejna přístupná i pro veřejnost. „Primárně cílíme na českou klientelu, která má náročnější měřítka na stolování a bytovou kulturu. Nabídka je poměrně široká, od relativně dostupného nápojového skla až po umělecky i historicky unikátní, a tedy i nákladné křišťálové objekty. Od toho se odvíjí také cílení,“ přiblížil na dotaz MediaGuru.cz manažer komunikace firmy Tomáš Hečko. 

Celá expozice obsahuje přes 200 položek – váz, objektů, ale také přes stovku drobnějších a cenově dostupných kusů, jako jsou například skleničky, misky či slánky. Zákazníci zde najdou také díla slavných výtvarníků, mimo jiné od Františka Víznera, Stanislava Libenského nebo Karla Bečváře. Jedním z nejdražších exponátů je instalace pod názvem „Čas“, jejíž hodnota přesahuje milion korun. 

Nová expozice bude podpořena kampaní ve venkovním prostoru, kde využije po Praze 30 CLV, dále na internetu a sociálních sítích. Součástí bude rovněž i komunikace na vlastních kanálech značky, jako je web či e-mailing.

O nákup médií se stará agentura A!M, sociální média spravuje Fuse. PR aktivity zajišťuje agentura EMD consultants.

-stk-