Obchod vydavatelství Partners media řídí Michal Koubek

pátek, 22. května 2020, 10:25 Aktuality, Lidé, Tisk MediaGuru

Obchodním ředitelem vydavatelství Partners media, pod nějž patří web Peníze.cz a tištěné časopisy Finmag a Heroine, je nově Michal Koubek.

Michal Koubek, zdroj: Partners media

Michal Koubek, zdroj: Partners media

Obchodním ředitelem vydavatelství Partners media, pod nějž patří web Peníze.cz a tištěné časopisy Finmag a Heroine, se stal Michal Koubek.

Koubek má zkušenosti s vedením obchodu z portálu Bezrealitky.cz, předtím se staral o speciální online projekty Samsungu nebo agenturní prodej v cestovní kanceláři Fischer. Zkušenosti z mediálního světa získal během svého pětiletého působení ve společnosti Vodafone.

Do obchodního týmu přišla také Lucia Stará. Dosud působila v Czech News Center jako team leader tištěných lifestyle titulů. Primárně zodpovídá za ženský magazín Heroine v tištěné i online podobě.

Novou yield manažerkou je pak Kateřina Matulová, do jejíž kompetence spadá programatický nákup reklamy a optimalizace výnosů displejových inzertních ploch. Ve firmě předtím působila jako obchodnice.

„Obchodní oddělení Partners media potřebovalo nový impuls. Hledali jsme zkušeného manažera, který dokáže vést obchodní tým a zaštiťovat jeho provoz jak vůči přímým klientům, tak vůči mediálním agenturám. S Michalem se známe dlouhá léta a jsem rád, že jsme se konečně dohodli,“ vysvětlil Martin Vlnas, ředitel vydavatelství s ročním obratem přesahujícím 25 milionů korun.

-mav-