PR Grandhotelu Pupp ke znovuotevření zajistí MSL

neděle, 24. května 2020, 08:15 Aktuality, PR MediaGuru

PR komunikaci v souvislosti se znovuotevřením Grandhotelu Pupp po rekonstrukci má na starosti agentura MSL.

Zdroj: FB Grandhotel Pupp

Zdroj: FB Grandhotel Pupp

Grandhotel Pupp si na PR komunikaci v souvislosti se svým plánovaným znovuotevřením vybral agenturu MSL. Karlovarský hotel od loňského roku prochází rekonstrukcí interiéru, přičemž součástí změn je i jeho nová koncepce. 

Slavnostní otevření rekonstruovaného Grandhotelu Pupp proběhne v první polovině června a zúčastní se ho řada známých osobností, které jsou s hotelem spjaty nejen díky filmovému festivalu. Agentura MSL pomůže hotelu se více zaměřit na západoevropské i české zákazníky, což je součástí jeho nové koncepce. 

„Naším cílem bude zejména oslovit české zákazníky, aby na vlastní kůži vyzkoušeli jedinečnost atmosféry Grandhotelu Pupp,” říká Radek Vítek, Head of Brand Reputation agentury MSL.

„Hotel nyní prochází zásadní změnou. Klíčový je pro nás komfort hostů. Chceme do hotelu vrátit atmosféru první republiky a doplnit ji o moderní služby atraktivní pro české návštěvníky. Mediální prezentace nové koncepce, s čímž nám pomůže agentura MSL, je nezbytnou součástí probíhajících změn,“ komentuje spolupráci Jindřich Krausz, generální ředitel Grandhotelu Pupp.

-stk-