Značka Lotus Biscoff vstupuje do kategorie zmrzlin

neděle, 31. května 2020, 08:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Karamelizované sušenky Lotus Biscoff se pustily do výroby zmrzliny. Na trh ji uvádí v kelímku i na dřívku.

Zmrzliny Lotus Biscoff, foto: MediaGuru.cz

Zmrzliny Lotus Biscoff, foto: MediaGuru.cz

Značka karamelizovaných sušenek Lotus Biscoff vstupuje do nové kategorie. Vedle sušenek a pomazánek nově nabízí na českém trhu i zmrzliny. V prodeji budou ve dvou variantách balení – v kelímku a na dřívku. 

„Lotus Biscoff 250 g jsou již téměř třetím rokem nejprodávanějšími sušenkami na českém trhu. S růstem kategorie zmrzlin, a především díky zkušenostem z jiných evropských zemí, jsme se rozhodli, že zmrzliny Lotus Biscoff uvedeme i na český trh,“ komentuje Tomáš Zbořílek, Sales & Marketing Director CZ&SK, a dodává: „V Belgii jsou zmrzliny Lotus Biscoff úspěšné už od uvedení na trh v roce 2009, vloni byly zařazeny do prodeje také ve Velké Británii a Francii. Zmrzlina na dřívku se dokonce v obou zemích dostala mezi top 10 nejprodávanějších zmrzlin, a to stejné očekáváme i u nás.“

Zatímco na dřívku bude v prodeji Lotus Biscoff Original, v kelímku bude možné vybírat ze tří příchutí: Lotus Biscoff Original, Lotus Biscoff slaný karamel a Lotus Biscoff s kousky belgické čokolády. Nabídka reflektuje výsledky testování preferencí spotřebitelů na českém trhu. Do budoucna se značka Lotus Biscoff chystá nabídku zmrzlin ještě rozšířit. 

Zmrzliny Lotus Biscoff jsou k dostání v běžné maloobchodní síti, například v řetězcích Globus, Makro, Kaufland a Tesco nebo v online prodejnách potravin jako Rohlík.cz nebo Košík.cz. 

Uvedení na trh bude doprovázeno celou řadou aktivit, mezi něž patří podpora v místě prodeje, promoakce v druhé polovině roku a PR.

-stk-