HN zpřístupnily digitální verze všem svým předplatitelům

pondělí, 8. června 2020, 10:45 Aktuality, Tisk, Internet & Mobil MediaGuru

Všichni předplatitelé Hospodářských novin mají nově přístup k digitální verzi deníku a do archivu všech vydání až do roku 1995.

Zdroj: MediaGuru.cz

Zdroj: MediaGuru.cz

Všechny typy tištěného předplatného Hospodářských novin budou nově obsahovat zdarma přístup k digitální verzi. Předplatitelé tak mají mít od minulého měsíce neomezený přístup k prémiovému obsahu na iHNed.cz bez reklam, do archivu všech vydání až do roku 1995 a také do nové mobilní aplikace HN.

„Zpřístupněním digitální verze předplatného všem našim předplatitelům se výrazně vylepšila dostupnost prvotřídního obsahu Hospodářských novin pro všechny naše čtenáře,“ uvedl Štěpán Burda, člen představenstva mediálního domu Economia.

Zpřístupnění více kanálů a snazší přístup k informacím má spadat do dlouhodobé strategie mediálního domu Economia. Kromě Hospodářských novin mají volný přístup k digitální verzi také předplatitelé Respektu a Ekonomu. Economia chce také vylepšit mobilní aplikaci. Další nástroje plánují Hospodářské noviny představit v následujících týdnech.

Economia je vydavatelem deníku Hospodářské noviny, týdeníků Ekonom a Respekt a několika odborných titulů. Provozuje také zpravodajské servery iHNed.cz a Aktuálně.cz, řadu tematických internetových titulů a služeb včetně freemailových portálů.

-mav-