Nova v létě: Utajený šéf, Dáma a Král nebo Policie Chicago

úterý, 16. června 2020, 07:30 TV MediaGuru

Mix reprízovaných původních seriálů a zábavních pořadů nebo českých a zahraničních filmů nabídne v létě TV Nova.

Utajený šéf, zdroj: TV Nova

Utajený šéf, zdroj: TV Nova

Televize Nova od pondělí 15. června nasadila své letní programové schéma. Na televizní obrazovky vrací reality show Utajený šéf. Nabízet ji bude každý čtvrtek od 20:20. Utajený šéf doplní přes léto reality show Výměna manželek, která se vysílá ve středu večer.

Vedle toho jsou v nabídce reprízy původních seriálů TV Nova: Specialisté (pondělí), Kriminálka Anděl (úterý, dva díly a rovněž ve středu i ve čtvrtek v druhém prime-time), Policie Modrava a Dáma a Král (oba pátek). Diváci si také připomenou Okresní přebor, Comeback a Hospoda (oba v podvečer) či zahraniční seriály Námořní vyšetřovací služba a Dr. House.

Nedělní večery patří českým filmům Doktor od jezera hrochů, Jak se krotí krokodýly, Ostravak Ostravski, Něžné vlny, Vratné lahve a jiné. 

Nova také na svých stanicích tematických vysílá přes celé léto seriál Teorie velkého třesku (stanice Nova 2) a premiérové díly amerického akčního seriálu Policie Chicago (Nova Action).

Programové schéma hlavního kanálu TV Nova, léto 2020, zdroj: TV Nova

Programové schéma hlavního kanálu TV Nova, léto 2020, zdroj: TV Nova

Tematické stanice skupiny Nova, léto 2020

Výběr z pořadů

  • Nova Cinema: Pán Prstenů (Pán prstenů: Společenstvo prstenu, Pán prstenů: Dvě věže a Pán prstenů: Návrat krále), Alenka v říši divů: Za zrcadlem, Karlík a továrna na čokoládu, Raubíř Ralf, VALL-I, Úžásňákovi nebo Vzhůru do oblak.
  • Nova 2: Teorie velkého třesku, Přátelé, Dva a půl chlapa nebo Will a Grace.
  • Nova Action: Policie Chicago, Beze stopy nebo Kobra 11.
  • Nova Gold: Ordinace v růžové zahradě, Ulice, První krok, Smíškové, Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví, Tučňáci z Madagaskaru, Spongebob v kalhotách, Co nového Scooby-Doo?
  • Nova Sport: pokračování série závodů MotoGP, galavečery UFC, šipkové turnaje PDC, finále německého poháru DFB-Pokal, přímé přenosy z nejvyšší profesionální fotbalové ligy v USA a Kanadě MLS, tenisová TOP Liga ČTS by Moneta, Gallagher Premiership Rugby.

-mav-