RF Hobby uvádí na trh nový měsíčník pro ženy

středa, 1. července 2020, 11:00 Aktuality, Tisk MediaGuru

Vydavatelství RF Hobby přináší na trh společenský měsíčník Můj čas na kafíčko pro ženy.

Titulka nového časopisu Můj čas na kafíčko pro ženy, zdroj: RF Hobby

Titulka nového časopisu Můj čas na kafíčko pro ženy, zdroj: RF Hobby

V prvním prázdninovém týdnu představí vydavatelství RF Hobby nový společenský měsíčník určený primárně ženám – Můj čas na kafíčko pro ženy. Oslovit má především „ženy, které už vědí, co od života chtít, a užívají si ho plnými doušky bez ohledu na věk“. 

Koncept časopisu ve svém obsahu odráží heslo „Spokojený život krok za krokem. I vy si přece zasloužíte být šťastná!“. Nabízí mix vážných i odlehčených témat, které mají u čtenářek navodit pocit pohody. Články se věnují oblasti vztahů a lásky, krásy a zdraví, psychologie ženy, ale svůj prostor dostává také móda, inspirace pro byt a domácnost a další.

„Můj čas na kafíčko pro ženy prostě ženám rozumí a naslouchá jim, proto jim mimo jiné i poskytuje prostor, ve kterém se mohou s ostatními podělit o své skutečné životní příběhy. Navíc v každém čísle je připraveno pro čtenářky překvapení v podobě speciálního tématu, jež bude v nemalé míře reflektovat aktuální priority čtenářek,“ doplňuje mediální ředitel vydavatelství Jan Zeman.

Nový titul vstoupí na trh 7. července 2020. Bude vydáván v měsíčních intervalech v rozsahu 60 stran. Doporučená cena je stanovena na 19,90 Kč. 

Uvedení nového měsíčníku podpoří letní spotová kampaň v televizi na stanicích Prima a Nova. Další podpora v rámci launche bude probíhat na sociálních sítích a webech RF Hobby.

RF Hobby vydává již tituly Můj čas na kafíčko, Můj čas na kafíčko – Křížovky, Můj čas na kafíčko – Číselné křížovky, Můj čas na kafíčko – Křížovky ke kafíčku aj. 

-stk-