Rockaway hledá šéfa PR, Papežová ze skupiny odchází

pátek, 12. června 2020, 12:45 Aktuality, PR, Lidé MediaGuru

Investiční skupina Rockaway hledá nového kandidáta na pozici PR manažera a tiskového mluvčího. Michaela Papežová z firmy odchází.

Zdroj: FB Rockaway

Zdroj: FB Rockaway

Investiční skupina Rockaway, pod kterou patří například Mall, Invia, Košík nebo Heureka, vyvěsila náborový inzerát na nového PR manažera a tiskového mluvčího. Z pozice po šesti letech odchází Michaela Papežová, jež se přesouvá do externí role a bude pracovat jako freelancer.

„Chceme člověka, který naváže na dosavadní komunikační linku a bude připravený Rockaway provést její další fází. Kromě aktivního media relations komunikujeme na sociálních sítí, pořádáme několik formátů vlastních exkluzivní eventů a věnujeme se komunitnímu PR směrem k vysokým školám a odborné veřejnosti z řad IT expertů. V PR často kombinujeme silný obsah poháněný širokým portfoliem a nové komunikační trendy. Hledáme člověka, který má reálné zkušenosti z podobné pozice, ale přesto je stále schopný přicházet s novými nápady a za pochodu měnit komunikační strategii,“ píše firma ve svém inzerátu.

Rockaway Capital, investiční skupina Jakuba Havrlanta, působí primárně v oblastech e-commerce, e-travel, fintech, médií, blockchainu a venture kapitálu. V roce 2019 dosáhly firmy pod správou skupiny agregovaných tržeb ve výši 2,5 miliardy EUR (téměř 67 mld. korun).

-stk-