Uber v Česku uvádí službu pro dojíždění zaměstnanců

úterý, 9. června 2020, 17:25 Aktuality, Marketing MediaGuru

Společnost Uber rozšiřuje na český trh svou platformu Uber 4 Business, nabízející řešení pro dojíždění zaměstnanců.

Zdroj: Uber

Zdroj: Uber

U příležitosti postupného návratu firem do běžného provozu představuje Uber na českém trhu svou platformu Uber 4 Business. Novinka přichází ve chvíli, kdy firma z Česka naopak stahuje službu na dovážku jídla Uber Eats.

Služba Uber Eats v Česku do měsíce skončí

pondělí 4. května 2020

Uber 4 Business přináší rozhraní pro správu firemních jízd, ať už v malých, středních či velkých podnicích. Ke službě se mohou firmy přihlásit online a během pár hodin pro své zaměstnance bezplatně vytvořit účet. K přístupu ke všem službám poslouží jediný U4B účet, který nevyžaduje žádné platby předem, předplatné ani spodní limit měsíční útraty. Firmy platí jen za jízdy, které se reálně uskuteční.

Platforma firmám umožňuje zvolit si lokality, z a do nichž si jejich zaměstnanci mohou objednávat dopravu, přičemž takovými lokalitami mohou být nejen kanceláře, ale i důležité přestupní stanice pro první a poslední míli cesty. Možné je přesně nastavit také dny a časy, kdy zaměstnanci mohou službu využívat. Spolu s novou službou „Commute for Business“ se Uber zaměří také na zakázková řešení dojíždění pro velké společnosti za využití velkokapacitních vozidel.

Uber for Business je v současnosti dostupná ve 23 zemích po celém světě a momentálně ji využívá 65 000 organizací. Během posledních několika měsíců byl u této služby zaznamenán o 120 % vyšší zájem. Na firemní jízdy se na českém trhu již delší dobu zaměřuje tuzemská firma Liftago. Jízdy na firmu umožňuje také aplikace Bolt.

-stk-