Zásilkovna v kampani podporuje svá výdejní místa

úterý, 9. června 2020, 11:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Ve spolupráci s agenturou Social Park připravila Zásilkovna novou komunikační kampaň, v níž představuje příběhy svých výdejních míst.

Zdroj: Zásilkovna

Zdroj: Zásilkovna

Zásilkovna startuje novou komunikační kampaň, jež staví na seriálu videí „Příběhy výdejních míst“ věnovaných vybraným výdejním místům z celé České republiky.

„Hlavním cílem kampaně je představit zákazníkům příběhy zajímavých výdejních míst a umožnit jim nahlédnout do toho, jak fungují. Chtěli bychom také touto cestou výdejní místa zviditelnit, a tím i podpořit jejich podnikání a pomoci jim překlenout současnou situaci, kdy řada z nich čelí negativním důsledkům pandemie koronaviru. Kampaň má samozřejmě také obchodní cíl, a tím je získání nových výdejních míst tímto atraktivním a moderním způsobem,“ říká Milan Šmíd, marketingový ředitel Packety, jejíž součástí Zásilkovna je.

Seriál bude zveřejňován průběžně – každý týden přibude na Youtube Zásilkovny nové video.  S kamerou se Zásilkovna podívá do různých koutů země i různých oborů, a vysvětlí tak divákům, jaké výhody drobným podnikatelům spolupráce se Zásilkovnou přináší.

Pod kampaní je podepsána agentura Social Park. „Ve videích nám jde o maximálně autentický přístup, například způsob prezentace svých obchodů necháváme plně na jejich majitelích. V plánu je vydávat příběhy každý týden, zatím máme při oslovování konkrétních výdejních míst jen dobrou zpětnou vazbu,” doplňuje za agenturu Petr Král.

V České republice má Zásilkovna aktuálně téměř 3 000 výdejních míst, celá skupina Packeta jich má necelých 4 300. Cílem pro letošní rok je pro Zásilkovnu navýšit počet na čtyři tisíce, pro Packetu pět tisíc.

V loňském roce byl obrat skupiny 1,3 miliard korun. V meziročním srovnání šlo o 60% nárůst. Počet přepravených zásilek byl 19 milionů, meziročně o 84 % více.  V letošním roce očekává Packeta obrat ve výši 2 miliard korun a 35 milionů přepravených zásilek.

-stk-