Billa přináší nové slevy v programu Billa Bonus Club

pátek, 17. července 2020, 16:40 Aktuality, Retail MediaGuru

Věrnostní program Billa Bonus Club projde letos nejvýznamnější změnou od svého spuštění. Kromě již zavedených benefitů získají členové možnost nakupovat až 700 produktů za snížené klubové ceny.

Zdroj: Billa

Zdroj: Billa

Věrnostní program společnosti Billa, který patří mezi nejstarší na českém trhu, prochází nejvýznamnější transformací od svého spuštění v roce 2000. Výraznou změnou má být pro zákazníky zjednodušení registrace. Hlavní výhoda má spočívat v trvalém zlevnění až 700 produktů pro členy klubu, které budou nově označeny zelenou cenovkou s logem Billa Bonus Club a speciálním stopperem „Klubová cena“.

Proces registrace do Billa Bonus Clubu a výroba karet, která dosud trvala až 7 týdnů, budou nahrazeny novým způsobem. Zákazníci se budou moci nadále registrovat přímo v prodejně prostřednictvím přihlášek, jejichž součástí budou i plastové nepersonifikované Billa karty. Nově bude možné se registrovat i online v rámci aplikace „Billa Czech“, která je ke stažení v Apple Store nebo Google Play. Registrace bude rovněž možná přes webové stránky www.billa.cz v sekci Bonus Club.

Členové klubu budou moci kromě hlavní výhody (trvalé zlevnění až 700 produktů) také uplatňovat narozeninovou slevu ve výši 10 % na celý nákup, využívat slevy na zboží z kampaní společnosti Billa nebo na sortiment od partnerů. Body na kartě bude možno využít i při zakoupení zájezdů z nabídky Billa Travel. V neposlední řadě dostanou členové Billa Bonus Clubu při předložení karty zdarma zákaznický časopis Gusto, který společnost vydává 4x ročně.

Kampaň k novému Billa Bonus Clubu bude provázet soutěž o 30 elektrokol Cruissis a jeden tisíc dárkových karet na nákup v Bille v celkové hodnotě 500 tisíc Kč. Soutěž̌ zahájila 15. července a skončí 15. září 2020.

Sběr bodů bude probíhat klasicky po předložení karty nebo naskenováním karty v telefonu při placení. Při každém nákupu od 50 Kč získá zákazník 1 Billa bod. Další body budou automaticky přičítány za každých dosažených 50 Kč při nákupu. Registrovaní online budou moci požádat i o plastovou kartu, pokud ji preferují. Stav bodů na kontě nebo informace o slevách či novinkách bude možné sledovat přímo ve stažené mobilní aplikaci nebo na webových stránkách www.billa.cz.

-mav-