Oxalis investuje na prodejnách do digitálních obrazovek

neděle, 12. července 2020, 07:25 Aktuality, Retail MediaGuru

Oxalis vybavuje své prodejny s čajem a kávou novými digitálními panely či tablety.

Nové digitální panely jsou umístěny i ve výlohách, zdroj: Oxalis.

Nové digitální panely jsou umístěny i ve výlohách, zdroj: Oxalis.

Česká síť prodejen s čajem a kávou Oxalis investuje do digitálních zobrazovačů. Své obchody vybavuje novými digitálními panely, přenosnými panely typu „áčko“ a tablety u pokladen. 

Obrazové marketingové nosiče jsou nyní umístěny v 65 prodejnách v České a Slovenské republice. „Obrazovka podle posledních průzkumů dokáže upoutat až o 400 % vyšší pozornost než statická reklama. Navíc digitální reklama na prodejnách může až o 30 % prodloužit čas, který zde zákazníci stráví,“ shrnuje důvody pro umístění panelů Petr Zelík, jednatel společnosti Oxalis, s tím, že pro svá marketingová sdělení prodejny využívají nově jak tablety u pokladen, tak totemy s TV zobrazovačem či přenosné video stojany.

Vysílání obsahu na digitálních nosičích realizuje přes vzdálenou správu společnost IS Media. „Klient však může kdykoliv do obsahu zasáhnout a změnit či upravit obsah dle potřeby,“ doplňuje David Malina, manažer IS Media, a doplňuje, že samozřejmostí jsou jednak jazykové mutace vysílání, ale také možnost individuální marketingové komunikace až do úrovně jednotlivých zařízení. 

-stk-