Značka Arket z H&M vstoupí přes Zalando do ČR

čtvrtek, 16. července 2020, 13:45 Aktuality, Retail, Marketing MediaGuru

Módní značka Arket z portfolia švédské skupiny H&M bude od 21. srpna k dostání na e-shopu Zalando.

Zdroj: FB Arket

Zdroj: FB Arket

Od 21. srpna začne módní e-shop Zalando prodávat pánské, dámské a dětské kolekce švédské značky Arket, jež patří do portfolia skupiny H&M. 

Značka Arket vznikla v roce 2017. Nabízí nejen nejen sezónní konfekci, doplňky a nadčasové, základní módní kousky, ale také parfémy a kosmetické a cestovní produkty. Součástí je mimo jiné i výběr produktů do domácnosti.

„Naším cílem je nabízet krásný design pro každodenní život. Jedná se o jednoduché, funkční a víceúčelové kousky, jež lze snadno zařadit do stávajícího šatníku či domácnosti, a které vydrží po mnoho sezon. Jsme velmi vděční, že se můžeme stát partnerem společnosti Zalando, a již se těšíme na představení naší kolekce jejímu širokému a uvědomělému publiku,“ komentuje partnerství výkonná ředitelka společnosti Arket Pernilla Wohlfahrtová.

Arket se tak přidává k dalším značkám skupiny H&M, které jsou na Zalando už k dispozici. Jedná se o Weekday a Monki. 

„Vztahy s našimi zákazníky chceme nadále prohlubovat, proto se zaměřujeme na to, abychom jim nabízeli ten nejlepší možný módní sortiment. Široký výběr udržitelných módních kolekcí značky Arket stávající nabídku na Zalando skvěle doplňují,“ doplňuje Boris Ewenstein, seniorní viceprezident zásobování ve společnosti Zalando. 

-stk-