Hervis otevřel první prodejnu po rekonstrukci

neděle, 6. září 2020, 08:30 Aktuality, Retail MediaGuru

Hervis otevírá první prodejnu po rekonstrukci, a to v Europarku Štěrboholy. Je vybavena designovým nábytkem a nabízí rozšířený sortiment.

Prodejna funguje v Europarku Štěrboholy už 18 let, zdroj: Hervis.

Prodejna funguje v Europarku Štěrboholy už 18 let, zdroj: Hervis.

Obchodní řetězec se sportovním vybavením Hervis otevřel v pátek 28. srpna první prodejnu po rekonstrukci v obchodním centru Europark Štěrboholy. Nabízí rozšířený sortiment na přehlednější ploše vybavené novým designovým nábytkem.

Samotná rekonstrukce prodejny trvala dva měsíce. „Snažili jsme se, aby organizace prodejní plochy byla přehlednější. K tomu by měl dopomoct i merchandise nábytek v novém designu a kompletně zrekonstruované zázemí pro objednávky z e-shopu,“ říká Jan Štádler, marketingový ředitel, Hervis Sports pro Českou republiku. 

Současně při znovuotevření pobočky uvádí Hervis i nový sortiment, například produkty od italské značky Salewa, švýcarské Mammut nebo od německého výrobce trekkingové a horolezecké obuvi Löwa.

Nový je nejen sortiment, ale i designový nábytek a osvětlení, zdroj: Hervis.

Nový je nejen sortiment, ale i designový nábytek a osvětlení, zdroj: Hervis.

Řetězec přidal nové značky a o rekonstrukci informuje v kampani, zdroj: Hervis.

Řetězec přidal nové značky a o rekonstrukci informuje v kampani, zdroj: Hervis.

O rekonstrukci informuje zákazníky kampaň, kdy kromě speciálního letáku a rozhlasových spotů láká Hervis zejména na Měsíc šílených cen, kdy bude velké množství prodejních položek možné zakoupit s výraznými slevami. Tato časově limitovaná akce bude propagována prostřednictvím outdoor reklamní kampaně.

Pro Hervis má rekonstrukce prodejny v Europarku Štěrboholy specifický význam, protože 25. září 2002 na tomto místě obchodní síť totiž otevřela svůj vůbec první kamenný obchod v České republice. Štěrboholská prodejna se rozkládá na 1000 m², z toho 800 připadá na prodejní plochu a zbylých 200 je zázemí pro zaměstnance.

Hervis má v současnosti v České republice 19 prodejen, z toho tři v hlavním městě Praze. Mimo Štěrbohol ještě na Chodově a prodejnu malého formátu ve vestibulu pražského Hlavního nádraží

Hervis: Propagovat značkové výrobky se nám vyplácí

čtvrtek 9. ledna 2020

-zue-