Korporátní komunikaci firmy Vodafone řídí Zuzana Holá

pondělí, 3. srpna 2020, 10:35 Aktuality, Lidé, PR MediaGuru

Zuzana Holá přešla ze společnosti Lidl do telekomunikační firmy Vodafone. Od srpna se stala ředitelkou korporátní komunikace.

Zuzana Holá, zdroj: Vodafone

Zuzana Holá, zdroj: Vodafone

Na pozici ředitelky korporátní komunikace a udržitelnosti společnosti Vodafone od srpna 2020 nastoupila Zuzana Holá. Přichází ze společnosti Lidl, kde působila 4,5 roku jako tisková mluvčí a vedoucí oddělení firemní komunikace. Ve Vodafonu povede tým externí i interní komunikace a bude odpovědná za udržitelné podnikání firmy.

Vedoucím externí komunikace a tiskovým mluvčím Vodafonu je nadále Ondřej Luštinec a jeho zástupkyní Kateřina Šantorová.

Zuzana Holá byla v Lidlu zodpovědná i za krizovou komunikaci, produktové PR a kanály sociálních médií. Před příchodem do Lidlu pracovala 15 let pro vydavatelství Mafra. Vystudovala germanistiku na Karlově univerzitě a poté historii a německou novodobou literaturu na Univerzitě v Hagenu. 

„Vodafone je velmi otevřená a komunikativní společnost, která je nejen v oboru telekomunikací lídrem v odpovědném podnikání, prosazování rovného přístupu, diverzity a ohleduplnosti k životnímu prostředí. Chová se tak nejen vůči svým zákazníkům, ale v první řadě vůči všem svým zaměstnancům. Společně s Vodafonem věřím, že technologie nám pomáhají zlepšit naši budoucnost a že otevřený a lidský přístup je něco, co Vodafone charakterizuje a zároveň odlišuje," uvedla Zuzana Holá.

-mav-