Obchodní centrum Futurum v Brně prochází modernizací

pátek, 21. srpna 2020, 12:20 Aktuality, Retail MediaGuru

Brněnské obchodní centrum Futurum bude mít nový food court, přidá i nové značky.

Zdroj: FB OC Futurum

Zdroj: FB OC Futurum

Obchodní centrum Futurum ve Vídeňské ulici v Brně prochází v současné chvíli rekonstrukcí a modernizací. Část prodejen je proto dočasně uzavřena a na začátku září bude uzavřen i severní vchod.

Po rekonstrukci bude mít centrum, patřící realitní skupině Trikaya, nový food court, přibudou také nové obchody s různorodým sortimentem. 

Někteří stávající nájemci získají větší prodejní plochu a představí se v upravených prodejnách, jedná se například o Pepco, Gate nebo Sportissimo. Součástí rekonstrukce je i zavedení volnočasových aktivit pro děti i dospělé, které tak rozšíří možnosti vyžití nynějšího trampolínového parku. 

Slavnostní otevření zrekonstruovaného centra se plánuje na jaro příštího roku, ale jeho modernizované části se budou otevírat postupně již během letošního podzimu. Dočasně uzavřené obchody, mezi které patří například oblíbené KFC nebo drogerie Teta, budou zákazníkům k dispozici během září a října.

„Po celou dobu rekonstrukce zůstávají otevřené prodejny Tesco, lékárna Benu, Kilpi, Orion, Kik, O2, bistro Panda a trampolínové centrum Jump Academy. O dalších změnách fungování obchodního centra zákazníky průběžně informujeme na našich sociálních sítích a v rámci centra,“ vysvětluje Kristýna Vobecká, marketingová manažerka Futura. 

Trikaya je skupinou společností podnikajících v oblasti výstavby a investic do nemovitostí v České republice se specializací na Brno. Firma byla založena v roce 2010 a původně se věnovala čistě developmentu rezidenčních budov. 

-stk-