Prima od úterý nasazuje pořad docu-reality Cesty z dluhů

úterý, 4. srpna 2020, 10:25 Aktuality, TV MediaGuru

Televize Prima začne od úterý 4. srpna v čase od 21:30 vysílat pořad Cesty z dluhů.

Zdroj: Fuse

Zdroj: Fuse

Televize Prima začne od úterý 4. srpna v čase od 21:30 vysílat pořad Cesty z dluhů. Přinese příběh čtyř rodin, které se ocitly ve finanční pasti. S tím, jak se s finančními problémy vypořádat a najít z dluhů cestu ven, jim pomohou odborníci Komerční banky, která vznik pořadu podpořila.

Cesty z dluhů jsou novou docu-reality show. V rámci jednotlivých příběhů se diváci dozví nejen co rodinám problémy způsobilo, ale také třeba i jaký dopad na ně má současná situace spojená s nemocí Covid-19 a případná omezení v práci, nebo jak si dělat rezervy či vydělané peníze rozumně utrácet. „Finanční gramotnost vnímáme jako důležité téma, pokud proto můžeme s našimi experty přispět k větší informovanosti v této oblasti, má pro nás spojení s tímto pořadem smysl,“ uvedl David Šmahel, šéf marketingové komunikace Komerční banky.

„Propojit významnou banku s pořadem, který podporuje myšlenku finančního vzdělávání, nám přišlo přirozené. Ve Fuse se snažíme nacházet taková řešení, která co nejlépe reflektují strategie našich klientů. Věříme, že se nám to i v tomto případě podařilo a pořad i svou srozumitelnou formou zpracování poskytne divákům mnoho užitečných informací,“ říká Petra Buštíková z Fuse, která má televizní projekty pro Komerční banku na starosti. 

-mav-