Vodafone hledá v kampani na gigabitovou síť tzv. giga rodinu

pátek, 14. srpna 2020, 15:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

U příležitosti zrychlení pevného internetového připojení v bývalé síti UPC spouští Vodafone kampaň, v níž hledá tzv. giga rodinu.

Jeden z klíčových vizuálů kampaně na Gigabit, zdroj: Vodafone

Jeden z klíčových vizuálů kampaně na Gigabit, zdroj: Vodafone

Vodafone v tomto týdnu spustil rychlejší pevné internetové připojení v dosahu bývalé kabelové síti UPC, kterou operátor loni získal. Celkem 1,3 milionu domácností a firem bude moci využívat rychlosti až jeden Gb/s. U této příležitosti startuje také komunikační kampaň.

„S pevným připojením 1 gigabit za sekundu můžete počítat s bleskovým stahováním i hraním online her pro celou rodinu bez limitů,“ popisuje Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky. Připojení Gigabit nabídne Vodafone na prvních šest měsíců za 399 korun měsíčně, následně za 999 korun za měsíc, včetně pronájmu gigabitového modemu. Firmám bude gigabitový internet po půlročním zvýhodnění k dispozici za cenu 1099 korun, a to i s prémiovou péčí, pevnou IP adresou a aplikací SmartGuard pro ochranu před kybernetickými útoky.

Nabídku podpoří od 15. srpna kampaň v televizi na stanicích skupiny Prima, dále v outdooru, tisku a také na internetu a sociálních médiích. Televizní spoty jsou pojaty jako casting. V roli režiséra spotů se objeví Ondřej Sokol, s nímž se Vodafone spojoval v minulosti.

Součástí kampaně je i castingová výzva na tzv. giga rodinu. Přihlásit se mohou příbuzní, kamarádi i spolubydlící, kteří v krátkém videu řeknou, jak bude vypadat „doba gigová“. Vybraní si zahrají v příští sérii tzv. giga-seriálu.

Kreativa kampaně pochází jako obvykle od agentury McCann Prague.

-stk-