Diváci určí, zda Prima v neděli nasadí Einsteina, nebo Poldu

úterý, 22. září 2020, 14:20 Aktuality, TV MediaGuru

Prima vrací do nedělního hlavního vysílacího času původní detektivní seriál. Diváci mají rozhodnout o tom, zda to bude novinka Einstein, nebo nová řada seriálu Polda.

Einstein, zdroj: FTV Prima

Einstein, zdroj: FTV Prima

Televize Prima vůbec poprvé nabídne divákům, aby si sami zvolili, jaký pořad chtějí sledovat v neděli večer. V nabídce jsou přitom dvě novinky: buď nový seriál Einstein, nebo premiérová řada seriálu Polda IV. Hlasovat je možné na tomto webu do pátečního poledne (25. září, do 12.00).

„Rozhodli jsme se na nedělní večer vrátit detektivku, a vůbec poprvé necháváme osud hlavního vysílacího času v režii diváků. Je tak čistě na jejich volbě, jestli od 4. října budeme vysílat nové díly Poldy, nebo detektivku Einstein,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima. Připouští přitom, že ani na Primě není jednoznačný konsenzus, který pořad nasadit.

Ve čtvrté sérii přibyde k Poldovi coby poručíku Michalovi Břízovi (David Matásek) nový parťák Junior (Vladimír Polívka). Díky Einsteinovi by zase mohli diváci nahlédnout do mozku génia Filipa Koeniga v podání Vojty Kotka

Seriál Einstein, nebo nová řada seriálu Polda se objeví ve vysílání v čase od 20:15 v neděli 4. října. Stávající pořad Zlatá maska se posouvá na nedělní čas od 21:25.

-mav-