Paul přidává catering v boxech, spojuje se s Rohlíkem

úterý, 15. září 2020, 11:50 Aktuality, Retail MediaGuru

Francouzské pekařství Paul posiluje své aktivity v online prostředí. Přidává catering do kanceláří v boxech, nově je dostupné i na Rohlíku.

Zdroj: Paul

Zdroj: Paul

Síť francouzského pekařství Paul, která na tuzemském trhu působí 12 let, rozvíjí svou přítomnost v online prostředí. Rozšiřuje pokrytí po Praze pro rozvážku, přidává možnost cateringu do kanceláří v boxech a nově je v prodeji i na Rohlíku. 

Na online supermarketu Rohlík bude od 16. září v prodeji průřez nabídky Paul, například máslový croissant, ořechový chléb, francouzské bagety, makronky a další výrobky. Pouze pro zákazníky Rohlíku zde bude k dostání speciální toastový chléb. Dodávány budou kvůli zachování čerstvosti pouze v Praze a jejím nejbližším okolí. Zákazníci zboží obdrží 24 hodin denně, v obalech pekařství Paul a za stejné ceny jako v kamenných obchodech a na e-shopu.

„S Rohlíkem jsme se během půl roku navzájem testovali. Celý Paul tým centrály důkladně testoval služby Rohlíku z pohledu zákazníka a Rohlík ochutnával naše produkty v nákupním oddělení i jako občerstvení na poradách managementu,“ vysvětluje Filip Kubernat, ředitel pekařství Paul v České republice a doplňuje, že dalším cílem spolupráce je přiblížit výrobky francouzského pekařství co největšímu počtu zákazníků. 

Kromě toho chce Paul rozšířit také oblast rozvážky ze svého e-shopu, na níž spolupracuje již od jara se službou Wolt. Nyní lze přes ni objednávat téměř po celé Praze. „Pracujeme na tom, abychom mohli zapojit i naši poslední pobočku v OC Chodov. To je pro nás strategická lokalita zejména kvůli velké koncentraci kancelářských budov v okolí,“ popisuje Kubernat. 

Největší zájem je na e-shopu o dezerty, plněné croissanty, sladké pečivo a kávu. „Máme celou řadu stálých zákazníků, kteří se vracejí opakovaně, jde přibližně o 2/3 ze všech zákazníků Wolt. Těší nás i vysoké zákaznické hodnocení, na Woltu dosahujeme 4.85 z 5 za restauraci a dokonce 9,7 z 10 za jídlo s doručením,“ zdůrazňuje Kubernat.

Významnou část zákazníků pekařství tvoří firmy, pro něž nyní Paul v duchu sloganu „Prémiové občerstvení do prémiových kanceláří“ připravilo možnost kancelářského cateringu v boxech s plněnými mini croissanty a menšími verzemi klasických, čočkových a ovocných salátů.

Paul začíná nabízet catering do kanceláří v boxech, zdroj: Paul.

Paul začíná nabízet catering do kanceláří v boxech, zdroj: Paul.

Jedná se tak o další firmu na trhu, která prostřednictvím boxů na firemní zákazníky cílí. Již čtyři roky nabízí kancelářské občerstvení Bageterie Boulevard, od srpna také UGO.

UGO nabízí UGO boxy, catering do kanceláří

čtvrtek 3. září 2020

-stk-