Publicis Groupe se přestěhovala do nových kanceláří v Docku

úterý, 15. září 2020, 16:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Komunikační skupina Publicis Groupe se přestěhovala do nových kanceláří ve čtvrti Dock na Praze 8.

Nové kanceláře skupiny Publicis Groupe ve čtvrti Dock, zdroj: Publicis

Nové kanceláře skupiny Publicis Groupe ve čtvrti Dock, zdroj: Publicis

Česká pobočka komunikační skupiny Publicis Groupe změnila své sídlo. Nově působí ve čtvrti Dock na Praze 8. V novém multifunkčním areálu v blízkosti dvou slepých ramen Vltavy obsadila dvě patra administrativní budovy Dock in Four s kapacitou až 500 zaměstnanců. 

Zaměstnanci mohou využívat mimo jiné velkou společnou kuchyni, posezení na dvou terasách s výhledem na řeku nebo sdílená místa pro coworking. Konečnou podobu dostanou kanceláře během nadcházejících měsíců, kdy je v plánu dokončení designu a vybudování nahrávacího studia nebo ateliéru pro focení a natáčení. 

V budově mají zaměstnanci k dispozici kolárnu, garáže a v budoucnu zde vznikne rovněž italské bistro. V okolních budovách areálu jsou pak již otevřené restaurace, kavárny, fitness centrum a dokončuje se nový relaxační park s vodními prvky a možností sportovního vyžití. 

Do nových kanceláří se přesunuly obě poloviny Publicis Groupe. Část agentur, mimo jiné Saatchi & Saatchi, Leo Burnett, Zenith, Starcom nebo Performics, dlouhodobě sídlila v Jankovcově ulici v Holešovicích. Agentury Kindred a Red Media, které skupina koupila v roce 2018, měly dosud sídlo ve svých původních kancelářích na Smíchově.

Developerem projektu Dock je skupina Crestyl, pronájem pro Publicis Groupe zprostředkovala společnost Procházka & Partners, která také koordinovala výstavbu kanceláří. Vedle Publicis Groupe budou k největším nájemcům budovy patřit společnosti Henkel a Hornbach.

-stk-