Skylink spouští v Praze a okolí placenou terestriku Anténa+

středa, 30. září 2020, 11:35 TV MediaGuru

Satelitní a internetová televize Skylink spouští v říjnu 2020 novou službu Anténa+, rozšiřuje terestrickou programovou nabídku.

Zdroj: Skylink

Zdroj: Skylink

Skylink od října zprovozní službu Anténa+ pro diváky, kteří přijímají televizní signál přes klasickou anténu, tedy v terestrickém (pozemním) vysílání. Poprvé v Čechách tak Skylink zpřístupní prémiové programy i těm, kteří si doposud nevyužívali programovou nabídku satelitních, kabelových nebo internetových televizí.

Služba Anténa+ rozšíří pozemní vysílání o deset programů různých žánrů. Chybět nemají sportovní přenosy, filmy bez reklam, dokumenty o přírodě nebo historii, pořady pro děti či „kanál pro dospělé“. Součástí služby Anténa+ budou i programy Nova a Prima v HD kvalitě. Anténa+ bude zatím dostupná v Praze a jejím okolí. (Celý výčet stanic viz níže).

Cena služby Anténa+ je 125 Kč měsíčně a každý zákazník si ji může předplácet podle své volby na 1 až 12 měsíců. Startovací balíček stojí 499 Kč a obsahuje cenu za modul Anténa+ (249 Kč) a předplatné na první dva měsíce (2 x 125 Kč/měsíčně).

Součástí služby Skylink Anténa+ je i internetová televize Skylink Live TV, se kterou může zákazník zdarma sledovat živě nebo zpětně z archivu nejen všechny programy Antény+, ale rovněž všechny nejoblíbenější televizní stanice přijímané přes anténu. K dispozici má i videotéku se stovkami pořadů. A to nejen na chytré televizi, ale i na počítači, mobilu nebo tabletu. 

„Chtěli jsme, aby bylo zprovoznění služby Anténa+ pro diváky co nejjednodušší a bez jakékoliv instalace. Jediné, co potřebujete, je televizní přijímač s vestavěným DVB-T2 tunerem a slotem pro CA modul a dále být v oblasti pokrytí signálem,“ vysvětluje Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, provozující značku Skylink.

„Je součástí naší dlouhodobé strategie využívat všech dostupných distribučních kanálů tak, abychom byli vždy co nejblíže našim divákům a umožnili jim sledovat jejich oblíbené seriály, zábavné show, sportovní akce i aktuální zpravodajství. Proto vítáme novou možnost, kterou tato platforma přináší,“ uvedli ve svém společném prohlášení Klára Brachtlová a Jan Vlček, generální ředitelé TV Nova.

„Jsme rádi, že diváci mohou sledovat náš hlavní kanál Prima v HD rozlišení i na nové placené terestrické platformě Skylink Anténa+. Kromě oblíbených seriálů, jako jsou Slunečná a Sestřičky Modrý kód, se denně mohou těšit na zpravodajství z domova i ze světa, filmy pro celou rodinu a celou řadu dalších pořadů v té nejvyšší kvalitě,“ dodal Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Programy Skylink Anténa+

  • Nova HD - hlavní program skupiny Nova v HD kvalitě
  • Prima HD - hlavní program skupiny Prima v HD kvalitě
  • JOJ Cinema HD - skvělé filmy nepřerušované reklamou
  • Film+ HD - evropské i americké filmy
  • Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD - sportovní přenosy NHL, NBA, UFC, Moto GP, francouzská fotbalová liga a další
  • Viasat Nature HD - dokumenty o přírodě
  • National Geographic HD - dokumentárně vzdělávací program
  • Minimax - pořady pro předškolní a školní děti
  • LEO TV - první erotický program dostupný v pozemní televizi

-mav-