Do vedení Mindshare postoupili Kulhavá a Tichý

pondělí, 12. října 2020, 16:00 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Lucie Kulhavá se v mediální agentuře Mindshare posunula na pozici managing partner. Petr Tichý se stal ředitelem digitálních médií.

Lucie Kulhavá, zdroj: Mindshare

Lucie Kulhavá, zdroj: Mindshare


Síť mediálních agentur Mindshare, která je součástí WPP, jmenovala do vedení své pražské kanceláře Lucii Kulhavou na pozici managing partner. Do role digital media director se posouvá Petr Tichý.

Lucie Kulhavá v agentuře Mindshare působí od roku 2013, doposud v roli business planning director vedla výzkumné oddělení. Nyní bude navíc zodpovědná za strategický rozvoj agentury. „Budeme dále posilovat důraz na propojování jednotlivých disciplín, efektivní práci s daty a tvorbu špičkových mediálních strategií. Mým úkolem bude také propojovat jednotlivé talenty napříč Mindshare a GroupM,“ uvedla Kulhavá.

Petr Tichý, zdroj: Mindshare

Petr Tichý, zdroj: Mindshare

Petr Tichý v agentuře Mindshare působí od září 2012, naposledy vedl z pozice head of digital oddělení Digital Strategy a Social Content. Nyní převezme po Ondřeji Bartůňkovi, který se stal managing directorem, řízení digitálního oddělení. „V nové roli budu společně s týmem pokračovat na rozšiřování produktů a služeb v oblasti digitální reklamy a také budeme přibližovat digitální specialisty blíže ke klientům. Velkou pozornost budeme věnovat rozvoji kompetence v oblasti eCommerce, digitálního obsahu a efektivního nakládání s daty," uvedl ke svému novému působení Petr Tichý.

Změny přicházejí pár dní po nástupu Ondřeje Bartůňka do role managing directora společnosti: „Měníme mírně svoji strukturu, abychom dokázali lépe adresovat potřeby klienta. Lze očekávat další kroky vedoucí k prohloubení spolupráce s GroupM a dalšími agenturami v rámci WPP s tím, jak směřujeme k plánované kolokaci všech WPP agentur koncem příštího roku,“ komentuje další kroky Bartůněk.

-mav-