Heureka připravila na základě Big Dat dárkového rádce

neděle, 25. října 2020, 08:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Heureka spouští vánoční kampaň. K inspiraci nabídne dárkového rádce, jenž pracuje na základě datové analýzy.

Ukázka vizuálu vánoční kampaně Heureky, zdroj: Heureka

Ukázka vizuálu vánoční kampaně Heureky, zdroj: Heureka

Heureka přichází s novou vánoční kampaní, jejíž součástí bude i dárkový rádce, který za pomoci datové analýzy poradí, co nadělit svým blízkým pod stromeček. Souběžně bude kampaň k vidění na šesti trzích, kde srovnávač působí – kromě Česka a Slovenska se objeví také v Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku a Slovinsku. 

„Naše kampaň se snaží lidem říct, že byť mají koupit dárky pro jakékoliv množství lidí, tak s pomocí Heureky to zvládnou jako nic. Na našem dárkovači najdou spoustu inspirace na dárky pro každého, koho chtějí obdarovat a udělat radost. Dárkové trendy pro tyto Vánoce vznikly na základě datové analýzy a predikce v kombinaci s osobním přístupem specialistů na obsah,” vysvětluje Marek Dobrý, Head of Brand Heureka Group, a pokračuje: „Náš dárkový rádce nabízí inspiraci na dárek, který opravdu potěší. Nabízí možnost vyfiltrovat si produkt pro kohokoliv a v jakémkoliv cenovém rozmezí.”  

Kampaň poběží od 21. října do 15. prosince na televizních stanicích Media Clubu, na Slovensku tobudou stanice JOJ GRoup), dále na Youtube, v displayi nakupovaném čistě programaticky přes DV360, v rádiu a také na všech sociálních sítích a emailingu. Kampaní nově provází ženský hlas, který pro českou verzi namluvila Klára Klepáčková, na Slovensku Bára Chlebcová. 

Insight kampaně vznikl interně v Heurece, kreativní návrh připravila a následnou realizaci kampaně zajistila agentura Ogilvy.

-stk-