Óčko zařazuje blok O 18+ i s reality Naked Attraction

pondělí, 12. října 2020, 07:45 Aktuality, TV MediaGuru

Hudební televize Óčko zavádí nový programový blok O 18+. Nabídne v něm i formát reality show Naked Attraction.

Naked Atttraction, zdroj: TV Óčko

Naked Atttraction, zdroj: TV Óčko

Hudební televize Óčko zavádí nový programový blok O 18+. Nabídne v něm i formát reality show Naked Attraction. Televize uvedla, že novým blokem se rozhodla oslavit své 18. narozeniny. Hudební nabídku svých čtyř stanic doplní vybranými programovými akvizicemi kontroverzních reality show formátů, které zahrne do speciálního programového bloku pod názvem O 18+.

„Reality shows na hudebních kanálech vlastně vznikly. Jsou přirozeným doplňkem zábavy, kterou hudební stanice svým divákům poskytují. Odrážejí i aktuální prolínání světa ‚před kamerou‘ a ‚za kamerou‘, které světové hvězdy svým fanouškům nabízejí,“ uvedl k akvizici generální ředitel Óčka Štěpán Wolde. „Vybírali jsme z mnoha dostupných formátů a nakonec jsme sáhli po britských originálech, které budou mít u nás úplnou premiéru,“ doplnil.

Britská série Naked Attraction je postavena na tom, že si účastníci své potenciální partnery vybírají pouze pohledem na nahé tělo. Formát uvedl britský Channel 4 poprvé v roce 2015. Óčko zařadí Naked Attraction každý všední den (po-čt) ve 22.00.

Zdroj: TV Óčko

Aby se mohli diváci Óčka do vysílání přímo zapojit, bude stanice v jeho průběhu nasazovat upravenou verzi své interaktivní facebookové aplikace #VidimSeNaOcku, která jim umožní komentovat průběh pořadu a jejich chat zobrazí přímo na obrazovce.

V rámci bloku O 18+ se ve vysílání Óčka objeví i další reality show formáty. Na pondělní a úterní dopoledne od 11:00 nasadí televize sérii Tattoo Fixers (Channel 4), která nabídne příběhy nepodařených tetování a cestu k jejich opravě. Tento formát bude ve středu a čtvrtek střídat varianta Body Fixers, ve které jsou napravovány různé tělesné nedostatky. Na sobotní večer se Óčko rozhodlo zařadit „trochu jinou“ taneční show Flirty Dancing, ta představuje odvážné taneční kreace párů, které se poprvé setkají až při samotném milostném tanci, který rozhodne o jejich dalším osudu.

Přehled vysílání

  • po-čt 22:00 Naked Attraction: Seznamka na tělo
  • po-út 11:00 Tattoo Fixers: Krotitelé zfušovaných kérek
  • st-čt 11:00 Body Fixers: Náprava zhuntovaných těl
  • so 20:20 a ne 9:20: Flirty Dancing: Sexy tanec jako rande naslepo

-mav-