Albert sází ve věrnostní kampani na nože Tefal a Lego

středa, 4. listopadu 2020, 07:45 Aktuality, Reklama MediaGuru

Albert spouští předvánoční věrnostní kampaň, v níž za nasbírané body nabízí nože značky Tefal nebo stavebnici Lego.

Před vánočními svátky nabízí Albert ve věrnostní kampani i stavebnici Lego, zdroj: Albert.

Před vánočními svátky nabízí Albert ve věrnostní kampani i stavebnici Lego, zdroj: Albert.

Obchodní řetězec Albert startuje 4. listopadu věrnostní kampaň, v níž mohou zákazníci za nasbírané body získat nože značky Tefal a stavebnici Lego. Akce potrvá do 29. prosince, nebo do vyčerpání zásob.

Na výběr jsou nejen nože Tefal Heritage, ale i speciální vidlička nebo brousek. Pro děti je možné si vybrat z 10 minisáčků a čtyř velkých stavebnic Lego. „Ve věrnostních kampaních se snažíme přinášet zákazníkům inspiraci a příležitosti k trávení volného času v domácím prostředí. Tyto stavebnice jsou ideální k zabavení dětí a rozvoj jejich tvořivosti,“ říká Renata Zákravská z oddělení marketingu obchodů Albert. 

Za každý nákup v hodnotě nad 200 korun obdrží zákazníci v obchodech Albert jeden bod. Nutné je nasbírat deset bodů, přičemž první dva dostanou zákazníci jako dárek. Ministavebnice Lego lze získat se slevou až 79 %, velké stavebnice se slevou až 60 % a nože s až 66% slevou. 

Informace o kampani komunikuje řetězec v létácích, ve svých obchodech a na webových stránkách www.albert.cz/lego a www.albert.cz/tefal. 

-stk-