Baileys uvádí na trhu novinkou se slaným karamelem

středa, 4. listopadu 2020, 10:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Baileys přináší na trh novinku v podobě příchuti slaného karamelu.

Zdroj: Stock Plzeň-Božkov

Zdroj: Stock Plzeň-Božkov

Značka Baileys rozšiřuje svoji produktovou řadu. Ještě v říjnu na český trh  uvedla svoji další novinku s příchutí slaného karamelu.

„Popularitu této trendy příchuti nám dlouhodobě dokazují i prodejní data. Spotřebitelé slaný karamel přímo milují a prodeje s touto příchutí dlouhodobě rostou. Věřím, že i konzumentům Baileys přinese tato varianta nový zážitek a oslovíme také nové zákazníky, kteří klasické Baileys už dlouho neochutnali,“ popisuje manažer značky Ondřej Balvín. 

Baileys slaný karamel je tak další z příchutí, které značka přinesla na trh. V létě představila limitovanou jahodovou edici, v minulosti přibyla také čokoládová varianta Baileys Choco de Luxe. Tyto inovace přinášejí značce v Evropě až 20 % unikátních spotřebitelů. 

Novinka je aktuálně k dostání v Kauflandu, Globusu a Aholdu, kde navíc probíhá i akce – za nákup dvou lahví Baileys kuchyňská rukavice na pečení zdarma. Nabízí ji také internetové obchody.  

K podpoře novinky využije značka kampaň na internetu a sociálních sítích, v nadcházejícím období se Baileys stane také sponzorem vybraných pořadů na stanicích skupiny Nova. 

-stk-