Páteční Blesk TV magazín přibalí respirátor FFP2

středa, 18. listopadu 2020, 16:50 Aktuality, Tisk MediaGuru

Statisíce respirátorů třídy FFP2 přibalí ke svému pátečnímu televiznímu magazínu deník Blesk.

Zdroj: Czech News Center

Zdroj: Czech News Center

Vydavatelství Czech News Center (CNC) připravuje na pátek 20. listopadu speciální příbal pro Blesk TV magazín v podobě respirátoru KN95 třídy FFP2. Deník Blesk s pátečním TV suplementem běžně vychází v nákladu 300 tisíc kusů.

Na projektu společně s CNC spolupracují společnosti Mall.cz, Mailstep a distribuční firma PNS. Spolupráce partnerů je velmi důležitá. Respirátor KN95 se totiž zabalí do potravinářské fólie, k němu se přidává i návod, který je ošetřen speciálním lakem. Ten má ničit viry a bakterie. Na linkách společnosti Mailstep mají pracovníci speciální obleky, roušky, štíty i rukavice a jsou od ostatního prostoru odděleni stanem. Distribuci zajistí PNS.

Nový příbal deníku Blesk je podle vedoucího distribučního centra CNC Libora Berky v souladu se strategií deníku vyjádřeného sloganem „Síla na vaší straně".  „Jsme rádi, že ve spolupráci se strategickými partnery můžeme našim čtenářům nabídnout velmi účinný respirátor a přispět tak k prevenci před nákazou covid-19 a dalším virovým onemocněním," uvedl.

Zdroj: Czech News Center

Zdroj: Czech News Center

-mav-