Datart podporuje reklamou naživo umělce z Cirk La Putyka

středa, 16. prosince 2020, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Datart se rozhodl spolupracovat s projektem Televize Naživo a nechal si vytvořit reklamu od souboru Cirk La Putyka v přímém přenosu.

Cirk La Putyka připravil pro Datart reklamu v přímém přenosu, foto: Jiří Šeda

Cirk La Putyka připravil pro Datart reklamu v přímém přenosu, foto: Jiří Šeda

Datart, prodejce se spotřební elektronikou, navázal spolupráci s Televizí Naživo a nechal si vytvořit netradičně reklamu v přímém přenosu. Komerční spot vznikl díky kreativě novocirkusového souboru Cirk La Putyka těsně před televizním pořadem.

„Chtěli jsme být součástí tohoto jedinečného projektu, který v dnešní nelehké době divákům alespoň částečně vynahrazuje živý umělecký zážitek a současně pomáhá umělcům realizovat se v tom, co rádi dělají a co je živí,“ řekla Lenka Mastešová, marketingová ředitelka značky Datart.

Spot Datartu v přímém přenosu od Cirk La Putyka

Poprvé mohli diváci vidět reklamu naživo 11. prosince před pořadem Late Night Show, který pod taktovkou Cirk La Putyka spojuje nový cirkus, tanec a hudbu. „Děkujeme Datartu za důvěru a odvahu, se kterou do toho s námi šli. Zároveň děkujeme za tento způsob podpory uzavřených divadel a obecně živé kultury,“ dodává Štěpán Kubišta z Jatek78, který společně s režisérem Viktorem Taušem a Rosťou Novákem za projektem Televize Naživo stojí.

Televizi Naživo mohou diváci bezplatně naladit od 20. listopadu. Projekt vznikl pod záštitou Ministerstva kultury a reklamy Datartu budou k vidění do 19. prosince.

Datart: Nová kreativa bude na dva roky i déle

středa 21. října 2020

-zue-