Geislerová se Staňkem doporučují ve spotu Terapii sdílením

úterý, 29. prosince 2020, 08:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Internetová televize Mall.tv využívá povánočního období k podpoře svého zatím posledního hraného seriálu Terapie sdílením.

Z nového spotu Mall.tv, zdroj: Mall.tv

Z nového spotu Mall.tv, zdroj: Mall.tv

Internetová televize Mall.tv využívá povánočního období k podpoře svého zatím posledního hraného seriálu. V první fázi vybízí dvojice tvůrců Ester Geislerová a Luděk Staněk diváky k binge-watchingu osmi epizod Terapie sdílením. Spot v režii Jakuba Machaly odkazuje na stejnojmenný projekt, který jen na Instagramu sleduje přes 316 tisíc lidí. Kampaň má celkově upozornit na bezplatnou programovou nabídku této internetové televize. 

„Propagací Terapie sdílením chceme nejen upozornit na možnost vidět bezplatně celý seriál, ale taky na to, jak hloupě občas zacházíme s chytrými telefony. V závěru roku, kdy každoročně odesíláme nejvíc zpráv, je dobré si to uvědomit, a když už se to stane, tak se tomu umět zasmát a vědět, že v tom nejsme sami,“ říká marketingový ředitel Mall.tv Vilém Franěk.

Spot je součástí kreativního konceptu, jehož jednotnou komunikační linku tvoří market place, tedy kurátorované prostředí s nabídkou obsahu a odkazem na e-commerce skupinu Mall Group, které je Mall.tv součástí. První fáze behaviorálně cílené kampaně počítá s využitím onlinu a synergií v rámci strategického propojení se CNC, Active Group i Mall Group nebo spolupráce s partnerem seriálu, kterým je Zalando.

Zdroj: Mall.tv

Spot poběží do konce ledna 2021, režíroval ho Jakub Machala. Kampaň se objevuje na internetu, sociálních médiích, v rádiu, v tisku a v instore médiích.

-mav-