Lionhearted spolupracuje s Forum Media, vede ho Jež

úterý, 8. prosince 2020, 15:00 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Společnost Lionherated se domluvila na spolupráci s vydavatelstvím Forum Media, jehož ředitelem se stal René Jež.

René Jež, zdroj: Lionhearted

René Jež, zdroj: Lionhearted

Společnost Forum Media, která je vydavatelem týdeníku MAM a pořadatelem stejnojmenných oborových konferencí, se dohodla na programovém a personálním propojení se značkou Lionhearted. Ta je na českém trhu reprezentantem mezinárodních festivalů Lions pořádaných každoročně v Cannes a organizátorem tréninkového programu a soutěže Young Lions či konference Cannes in Prague.

Obě společnosti se dohodly na strategické spolupráci a personální unii. V praxi mají všechny své značky a produkty řídit z jednoho místa. Vedení společného projektu se ujal René Jež, který se současně stal ředitelem vydavatelství Forum Media.

„Obě naše firmy dlouhodobě usilují o propojování a růst komunity profesionálů v marketingu, komunikaci a médiích. Skupina, na kterou se obracíme, je společná. Spojování různých projektů, které působí v jednom, nepříliš velkém segmentu, považujeme za nejrozumnější způsob, jak náš cíl naplňovat lépe a přesvědčivěji,“ uvedl Vladimír Bystrov, spolumajitel Forum Media

„Chceme přispívat ke zdravému fungování a rozvoji trhu a komunity odborníků v oblasti marketingu, komunikace a médií tím, že budeme informovat, inspirovat, propojovat, oceňovat a vzdělávat,“ dodal René Jež, zakladatel Lionhearted.

René Jež má více než dvacet šest let manažerských a podnikatelských zkušeností v oboru ze společností jako RRM, IP Praha, Mediatel, iMi Partners či Flemedia. Dvanáctým rokem zastupuje Lions festivaly (Cannes Lions a Eurobest) včetně programu Young Lions

-mav-