Marketing platformy Terap.io povede Ania Cingrošová

neděle, 20. prosince 2020, 09:25 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Ředitelkou marketingu platformy pro poskytování terapie online se stává Ania Cingrošová.

Ania Cingrošová, zdroj: Terap.io

Ania Cingrošová, zdroj: Terap.io

Platforma pro poskytování terapie online Terap.io posiluje své marketingové aktivity. Z Twista přichází na pozici ředitelky marketingu Ania Cingrošová, která bude mít na starosti komunikační strategii platformy. PR aktivity obstará externě se svým týmem PR Consultant Martin Eckstein. 

Ania Cingrošová měla v Twistu na starosti komunikační strategii a kreativní tým. Předtím pracovala několik let v marketingu e-shopu ZOOT. „Adaptaci služeb do online prostředí se věnuji už nějakou dobu a moc mě to baví, i když ve volném čase se online snažím být co nejméně. S terapií mám sama několikaletou pozitivní osobní zkušenost, pomohla mi předejít vyhoření ze zaměstnání a spontánně ji od té doby všem doporučuji, takže mi práce pro Terap.io přijde přirozená,“ okomentovala svou novou pozici Ania Cingrošová. 

Na Terap.io každý měsíc proběhne kolem 300 sezení s terapeuty. Počet se stále zvyšuje, každý měsíc přibude více než 100 nových klientů, oproti létu se tak zájem o služby online terapeutů ztrojnásobil. Aktuálně na platformě působí 15 terapeutů, do konce roku jich přibude dalších 10. Terap.io také začalo nabízet poukazy na terapie pro firmy, vzhledem k rostoucímu zájmu ze strany zaměstnanců.

„Díky letošní investici fondu Miton můžeme zároveň investovat do vývoje produktu i do podpory marketingové komunikace a CRM. Vánoční kampaň máme postavenou na produktové novince, tedy možnosti věnovat pod stromeček dárkový poukaz na sezení s terapeutem," vysvětlil Chadi El-Moussawi, spoluzakladatel platformy Terap.io. 

-stk-