Pilsner Urquell přichází s novou vánoční kampaní

středa, 9. prosince 2020, 16:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pilsner Urquell ve vánoční kampani apeluje na lidi, aby se ve svátečních dnech věnovali svým blízkým.

Klíčový vizuál k vánoční kampani Pilsner Urquell, zdroj: Plzeňský Prazdroj

Klíčový vizuál k vánoční kampani Pilsner Urquell, zdroj: Plzeňský Prazdroj

Pilsner Urquell představuje novou vánoční kampaň, před svátky také nabízí nejrůznější dárková balení piva. Součástí předvánočních aktivit značky jsou tradičně i charitativní projekty.

Celou kampaň zastřešuje myšlenka „Ty pravé Vánoce jsou, když jsme spolu“, kterým značka apeluje na lidi, aby se v těchto svátečních dnech věnovali svým blízkým. 

Letošní rok byl rozhodně rokem plným překvapení. Donutil nás zpomalit a zamyslet se nad tím, co je pro nás opravdu důležité. V našem novém spotu chceme ukázat, že to hlavní, co pro sebe letos můžeme udělat během vánočních příprav, je dopřát si trochu víc klidu a užít si kouzlo Vánoc se svými blízkými,“ vysvětluje brand manažerka značky Kateřina Hašková.

Kampaň běží od 23. listopadu v televizi, na internetu a sociálních sítích. Televizní reklama je v digitálním prostředí rozvíjena dále a pohrává si s myšlenkou odložení všedních starostí stranou a užíváním svátečních chvilek.

V prodeji nabízí Pilsner Urquell nejrůznější balení ležáku – adventní kalendáře“ s 24 plechovkami, multipacky s 8 lahvemi a půllitrem nebo vánoční multipacky s 10 pivy. V nabídce jsou i plechové kufříky se 6 plechovkami či dárkové balení ve speciální designové 1 litrové lahvi tentokrát z dílny českého uměleckého skláře Lukáše Jabůrka. Těchto lahví jde do prodeje na českém trhu celkem 80 000. Z každé zakoupené lahve přispěje Pilsner Urquell 10 Kč na charitativní sbírku Centra Paraple.

S Centrem Paraple spolupracuje Pilsner Urquell i na charitativní dražbě deseti lahví Pilsner Urquell. Projekt pořádá Pilsner Urquell už od roku 2012 a v devítileté historii projektu vynesly dražby aukčních lahví 11 milionů korun. Letošní dražbu uměleckých pivních lahví je možné sledovat nebo se do ní zapojit 10. prosince 2020 na internetové televizi Mall TV. 

V letošním roce byla mimořádně vyrobena i jedenáctá lahev, která se stala symbolem podzimní sbírky na portálu HitHit.

Pod kampaní je podepsána agentura VMLY&R. Produkci televizního spotu zajistila společnost Stink Films. Režie se ujal Jan Švejkar. Na tvorbě online spotů se podílela agentura Triad, produkce Silencio s režisérem Adamem Vopičkou. PR má na starosti Bison & Rose. 

-stk-