Fio banka pokračuje v kampani Dobré zvyky zvířat

úterý, 5. ledna 2021, 14:35 Aktuality, Reklama MediaGuru

Fio banka pokračuje i v novém roce s konceptem reklamní kampaně Dobré zvyky zvířat.

Z nové kampaně Fio banky, zdroj: Fio banka

Z nové kampaně Fio banky, zdroj: Fio banka

Fio banka pokračuje i v novém roce s konceptem reklamní kampaně Dobré zvyky zvířat. Zvyky zvířat doplňuje hraná část, která propojuje obě části. Komunikace produktů a služeb Fio banky se tak staví vedle zvyků zvířat z celého světa, stejně jako její dobré zvyky. Spotem provází Zbyšek Horák, hlasy zvířat namluvil Braňo Holiček.

Kreativní koncept Dobré zvyky vznikl v agentuře Mark/BBDO, aktuální upravené reklamy připravila agentura LuckyU. Producentem televizních spotů je agentura Boogie Films, hrané části režíroval Tomáš Bařina. Reklamy jsou k vidění na stanicích skupiny Prima, Óčko a Atmedia, podpořeny budou online bannery a PPC reklamou.

Zdroj: Fio banka

Zdroj: Fio banka

„Zvířata v reklamě se nám osvědčila, a proto jsme v nich chtěli pokračovat i v dalším roce. Nechceme ale diváka nudit a také chceme, aby se třeba dozvěděl něco nového. Proto mu zábavnou formou představujeme další dobré zvyky ze zvířecí říše, u kterých věříme, že díky příjemné nadsázce zaujmou. Zvířecí část s lidskou propojujeme hlavně slovními hříčkami, které si třeba divák uvědomí až na několikátý poslech,“ říká Jan Bláha, obchodní a marketingový ředitel Fio banky.

-mav-