Kantar se přesune do paláce Bubenská v Holešovicích

středa, 13. ledna 2021, 15:00 Aktuality, Výzkum MediaGuru

Agentura Kantar a rozvozová služba Wolt budou sídlit ve stejné budově jako skupina WPP.

Palác Bubenská 1

Palác Bubenská 1

Rozvozová služba Wolt a výzkumná agentura Kantar od září přesunou svá sídla do prvorepublikového paláce Bubenská 1, který v uplynulých letech prošel více než miliardovou rekonstrukcí. Za své sídlo si budovu již vybrala i skupina WPP pro své marketingové, reklamní a PR agentury. Bubenská 1 patří do portfolia realitní investiční skupiny CPI Property Group, která je největším vlastníkem kancelářských ploch v Praze.

Agentura Kantar do Holešovic sestěhuje celkem tři pobočky, z nichž jedna doposud sídlila v další budově z portfolia CPIPG, Meteor Centre Office Park. V paláci Bubenská Kantar obsadí téměř 2400 m2. V současné době probíhá dokončování detailní specifikace budoucích kanceláří, které majitel klientovi připraví na míru dle jeho představ a požadavků.

Společnost Wolt se do holešovické budovy stěhuje z paláce Archa, který rovněž spadá do portfolia skupiny CPI Property Group. Celkem obsadí přes 600 m2.

„Díky rekonstrukci, při níž bylo uvnitř instalováno nejmodernější technické vybavení, citlivě propojené s původními prvky, zároveň splňuje nejvyšší nároky na kvalitu kanceláří. Má také skvělou dostupnost, a to všechno z ní dělá ideální pracovní místo. Není proto divu, že ještě než je vůbec možné se do kanceláří stěhovat, jsou kompletně pronajaté.,“ říká David Votřel, vedoucí asset managementu pro kancelářský segment v CPI Property Group.

Momentálně tak v budově zbývají k pronájmu již jen retailové jednotky v přízemí a suterénu budovy.

-stk-