Marks & Spencer vstupuje na tržiště Mallu

středa, 6. ledna 2021, 15:50 Aktuality, Retail MediaGuru

Marks & Spencer bude prodávat oblečení na online tržišti Mallu. K dostání tam budou i další značky jako Under Armour, Gap nebo Vans.

Zdroj: Mall.cz

Zdroj: Mall.cz

Britský řetězec Marks & Spencer vstupuje do online prostředí přes marketplace Mallu. Zde nabídne široký sortiment svého oblečení, a rozšíří tak svou online přítomnost. Doposud prodával vybrané potraviny a další zboží přes Rohlík. 

„Jsme velmi rádi, že se nám spoluprací s online tržištěm Mall podařilo vyjít vstříc našim zákazníkům a umožnit jim tak nakupovat rychle a bezpečně. Navíc zde nabídkou kvalitního oblečení a doplňků oslovíme zákazníky z oblastí, kde nemáme kamenné prodejny. Jsme si jisti, že i v tomto online prodeji bude zachována stávající kvalita prodeje tak, jak jsou na to od nás zákazníci zvyklí,“ popisuje Petr Vokroj ze společnosti Marks and Spencer.

„Příchod značek jako Marks & Spencer nám samozřejmě dělá velkou radost, protože jasně ukazuje, že má naše online tržiště vysokou relevanci a velký potenciál jak pro menší obchodníky, kteří chtějí zvýšit své online prodeje, tak i pro ty největší značky na trhu,“ dodává Jakub Kováč, ředitel programu Mall Partner. 

Vedle britského řetězce na Mall vstupuje také další partner, kterým je společnost Sunice. S ní se na tržiště dostává módní a sportovní oblečení od značek Under Armour, GAP, Sam 73, 4F, Vans, Puma, New Balance, Merrel či Dakine. Celkově se jedná o sortiment zahrnující více než dva tisíce unikátních položek.

Do partnerského prodeje na Mallu je zapojeno již na 1 500 partnerských obchodníků. Aktuálně zboží partnerů tvoří okolo 90 procent nabídky Mallu a v České republice partnerský prodej generuje více než třetinu ze všech objednávek.

-stk-