Vizeum se spojuje s mediální agenturou dentsu X

úterý, 12. ledna 2021, 10:00 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

V rámci vnitřních změn v komunikační skupině Dentsu se Vizeum spojuje s mediální agenturou dentsu X.

Pavla Hajnová a Šárka Štěpánová, zdroj: Dentsu CR

Pavla Hajnová a Šárka Štěpánová, zdroj: Dentsu CR

Dentsu Czech Republic v letošním roce mění svojí vnitřní organizaci. V rámci změn se tak agentura Vizeum spojuje s mediální agenturou dentsu X.

Podle oznámení společnosti dochází ke změnám na základě strategie Dentsu International. Nadále mají být podporovány jen celosvětově působící mediální agentury v rámci skupiny. „Cílem jednotlivých kroků restrukturalizace je zpřehlednění struktury pro klienty a vytvoření co nejlepšího portfolia služby napříč všemi trhy,“ sdělil Petr Chajda, CEO Dentsu pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Dentsu X se má i nadále zaměřovat na propojování klasických mediálních postupů s novými přístupy, a to nejen v digitální oblasti. Ředitelkou agentury dentsu X je Pavla Hajnová.

V rámci restrukturalizace také vzniká nové oddělení Strategického komunikačního poradenství v rámci mateřské společnosti Dentsu Czech Republic. Založené bude na kombinaci hloubkové analýzy dat a kreativního přístupu k řešení strategických otázek. Na pozici ředitelky tohoto oddělení nastoupí Šárka Štěpánová, dosavadní ředitelka agentury Vizeum.

-mav-