Astrid představuje produkty s vitamínem C v retro barvách

pátek, 26. února 2021, 12:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Astrid v nové reklamě sází na analogové záběry. Řadu produktů s vitamínem C představí v retro oranžových barvách.

Zdroj: Astrid

Zdroj: Astrid

Kosmetická značka Astrid představila nový reklamní spot na podporu produktů s vitamínem C. Kampaň staví na snovém světě hlavní hrdinky, zobrazeném v retro oranžových barvách. 

Reklamní spot pracuje se dvěma ideovými liniemi. První realistická začíná zobrazením klasického rána před koupelnovým zrcadlem, zlom ale nastává po aplikaci krému, kdy se divák dostává do vnitřního světa hrdinky kterým se prolíná nadšení a pocit svěžesti z právě použitého produktu. 

„Nechtěli jsme točit dvacátý spot o tom, jak molekuly vitaminu C ve slow motion pronikají do pokožky a v záplavě nicneříkajících chemických formulí ji vyhlazují. Cílem bylo udělat kampaň, která bude sršet pozitivní energií a bláznovstvím, stejně jako mladé ženy, pro které je Astrid Vitamin C určený,” popisuje Marek Linhart, kreativní šéf agentury Brain One, jež je pod kampaní podepsána. 

Spot je navíc vizuálně rozdělen, kdy jsou záběry z vnitřního světa natočeny analogově, tedy na filmový pás. Produkce se ujala společnost Bumerang Film. Režie se ujal Radim Vaňous. 

Natáčení na starou kameru ale nebylo jedinou výzvou,. „Původně český Astrid vlastní od roku 2014 řecká firma Sarantis a část klientského týmu proto působí v Athénách. Přiletět na dva natáčecí dny do Prahy nebylo pro klientky časově možné, celou produkci jsme proto streamovali live až do řecké kanceláře. I když to může znít na první dobrou komplikovaně, všechno podstatné jsme si díky tomu zvládli i dálku komentovat už na place a předešli jsme tak případným komplikacím v postprodukci,” přibližuje account manažerka Brain One Michala Rosinová.

-stk-