Flema Media Awards 2021 zahajuje nový ročník

pondělí, 15. února 2021, 07:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Soutěž je otevřená pro autory českých a slovenských kampaní, mediální, komunikační i digitální agentury a také pro zadavatele.

Zdroj: Flemedia

Zdroj: Flemedia

Společnost Flemedia zahajuje 16. ročník soutěže o inovativní využití médií a kreativní přístup při plánování mediálních investic Flema Media Awards. Soutěž je otevřená pro autory českých a slovenských kampaní, mediální, komunikační i digitální agentury a také pro zadavatele.

Nový ročník soutěže je vyhlášen dříve než v minulých letech. Pořadatelé věří, že prodloužení období, kdy lze kampaně přihlašovat (až do 18. července 2021), poskytne větší prostor všem tvůrcům zajímavých prací přemýšlet nad přihláškou i její formou, a tím zase o kousek zvýšit kvalitu soutěže.

Motivací pro přihlašovatele, aby již nyní uvažovali o vhodných soutěžních kampaních a průběžně zpracovávali přihlášky, je zvýhodněný poplatek:

  • do 15.3. je poplatek za jednu přihlášku 3 900 Kč (+ DPH)
  • do 30.4. 4 900 Kč (+ DPH)
  • do 31.5. 5 900 Kč (+ DPH)
  • Poplatek v řádném termínu do 18.7. činí 11 900 Kč (+ DPH).

Jako každoročně bude porota vyhodnocovat práce ve dvou kolech. V prvním kole posoudí práce zhruba stovka marketingových odborníků z řad zadavatelů, médií a agentur pomocí online aplikace. Ve druhém kole se sejde 25 z nich osobně (případně on-line) a vybere vítěze. Shortlist bude zveřejněn 14. září, slavnostní galavečer spojený s vyhlášením vítězů se v případě kladné epidemiologické situace uskuteční 21. října v Praze.

„Jsme zvědaví, zda se i v loňském, tak komplikovaném roce, podařilo vytvořit kampaně, které byly něčím výjimečné. Pokud platí, že nejlepší olej vzniká pod tlakem, máme se na co těšit,“ říká Hynek Cimoradský, managing partner pořádající společnosti Flemedia.

Více informací o soutěži najdete zde.

-mav-