Vodafone TV láká na Netflix na tři měsíce zdarma

pondělí, 1. února 2021, 12:37 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Netflix mohou noví zákazníci Vodafone TV nyní sledovat tři měsíce zdarma.

Zdroj: Vodafone

Zdroj: Vodafone

Obsahovou nabídku Netflixu mohou nyní zákazníci sledovat prostřednictvím účtu Vodafone. Pořídí-li si Vodafone TV, je možné využít tříměsíční předplatné typu Standard u této videoslužby zdarma.

Vodafone TV provozuje mobilní operátor v České republice necelý rok. „Odstartovala v březnu 2020, v létě jsme do nabídky Vodafone TV jako jediný operátor v zemi zařadili partnerskou službu Netflix a na podzim jsme nabídli první filmy v nejvyšším rozlišení 4K,“ shrnuje Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

Netflix nabízí tři varianty předplatného: Basic za 199 korun (možnost sledovat obsah na 1 zařízení ve standardním rozlišení), předplatné Standard za 259 korun (sledování na 2 zařízeních v HD rozlišení) a Premium za 319 korun měsíčně (sledování na 4 zařízeních ve 4K rozlišení, pokud je taková kvalita přehrávání u obsahu dostupná). 

Zákazníci Vodafone TV nyní dostávají jako dárek tři měsíce předplatného Netflixu Standard. Hodnota benefitu je tak za tři měsíce 777 korun. Výhodu získá i zákazník, který je už aktivním (platícím) předplatitelem Netflixu a k němu si zakoupí Vodafone TV. 

„Aplikace pro Netflix už je předinstalovaná na set-top boxu Vodafone TV a pořady na Netflixu si navíc zákazník může pustit jedním zmáčknutím tlačítka s nápisem Netflix na televizním ovladači,“ vysvětluje Quique Vivas. 

U televize od Vodafonu je možné si vybrat jeden ze tří programových balíčků – Klasik (přes 55 TV stanic), Komfort (přes 110 stanic) a Komplet (přes 130 stanic). V kombinované nabídce, to znamená při pořízení pevného internetu od Vodafonu, zákazník zaplatí podle balíčku 150, 302 nebo 601 korun měsíčně včetně pronájmu set-top boxu. 

Vodafone TV nabízí mimo jiné sledování pořadů až 7 dní zpětně a vysílání je divákům dostupné přes set-top box stejně jako přes aplikaci pro chytré telefony a tablety. Televize funguje s pevným internetem od Vodafonu, ale i u ostatních typů připojení. Mobilní operátor navíc v rámci nabídky nabízí i pevné internetové připojení zdarma na tři měsíce. 

-stk-