Aeromobil uvedl první televizní spot na létající auto

pátek, 2. dubna 2021, 08:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

První kampaň na létající auto vznikla ve spolupráci s reklamní agenturou Made by Vaculik a produkční společností Stink Films.

Zdroj: Aeromobil

Zdroj: Aeromobil

Slovenský Aeromobil, zaměřující se na oblast mobility, po 10 letech odstartoval právě spuštěnou kampaní finální kroky ke spuštění komerčního prodeje.

První kampaň na létající auto na světě vznikla ve spolupráci s reklamní agenturou Made by Vaculik a produkční společností Stink Films.

Základem kampaně je minutové video, které představuje emotivní, osobní příběh Aeromobilu, jeho cestu od snu až po realitu. Současně nabízí ochutnávku svobody pohybu, kterou člověk s Aeromobilem v budoucnu zažije, podpořenou i claimem Be. The. Experience.“ Emoci poselství dotváří voice-over v první osobě, která poskytuje Aeromobilu příležitost hovořit sám za sebe.

Zdroj: Aeromobil, YouTube

Kreativním ředitelem kampaně je Juraj Vaculík, který se v roce 2010, po letech v reklamě a vybudování jedné z nejúspěšnějších reklamních slovenských reklamních agentur Made by Vaculik, rozhodl založit firmu Aeromobil, aby změnil svět mobility. Teď spojil oba své zájmy a vytvořil kampaň jménem obou firem, které zakládal.

„Jsem si jistý, že s naší vizí a výjimečným produktem dosáhneme ještě řady prvenství. Nejnovější letové testy potvrdily, že jsme se správným produktem na správné cestě k revolucionalizaci osobní dopravy. Po letech designování, vývoje, inženýringu a testování se blížíme do komerční fáze a rozhodli jsme se odstartovat historicky první reklamu na létající auto na světě. Věřím, že naší globální kampaní zprostředkujeme naše nadšení a odhodlání naplnit naši vizi budoucnosti osobní mobility,“ uvedl Vaculik.

-mav-