Dedoles soutěží na TikToku, o influencery se stará MSL

neděle, 21. března 2021, 07:55 Aktuality, Reklama MediaGuru

Slovenská módní značka Dedoles si na influencer marketing zvolila agenturu MSL. Spouští soutěžní kampaň na TikToku.

Zdroj: Dedoles

Zdroj: Dedoles

Slovenská módní značka Dedoles, jež nabízí ponožky či legíny s veselými potisky, si na influencer marketing vybrala agenturu MSL z Publicis Groupe. Skupina se zároveň stará o plánování a nákup médií v televizi, rádiu a outdooru a nově i o komunikaci na sociálních sítích Instagram a TikTok. 

Prvním výstupem nové spolupráce je kampaň „Socks Puppets“ s cílem podpořit prodej ponožek, jež odstartovala na Tik Toku a Instagramu a potrvá do poloviny dubna. Obě dvě sítě budou svými příspěvky plnit Kristýna Kotianová a bratři Daniel a Dominik Škarkovi. Výzvou pro fanoušky bude soutěž, v níž budou ponožky Dedolesu hrát hlavní roli. Ke spolupráci byla přizvána také influencerka Anežka Chudlíková známá jako Not So Funny Any, která si komunikaci značky povede vlastním stylem s odkazem na její zájem o líčení.

Realizaci má na starost tým Terezy Horňákové, která v agentuře vede oddělení influencer marketingu. „Influencery jsme si vybírali na základě jejich dosavadního působení na sociálních sítích, aby si spolupráce sedla se stylem komunikace klienta a jeho vtipným, veselým a neotřelým obsahem,“ doplňuje Horňáková.

„Prostřednictvím sociální sítě Tik Tok chceme oslovit mladší cílovou skupinu, než která se pohybuje na Instagramu nebo na Facebooku. Síť zatím není zdaleka tolik využívána firemními profily, a proto je zde příznivější konkurenční prostředí než u obou výše zmíněných sítí. Snažíme se hledat stále nové způsoby jak se dostat do povědomí širšímu publiku, spolupráci s influencery tak považujeme za přínos značce,“  uvádí k novým aktivitám Katarína Načiniaková, senior PR specialist, Dedoles.

-stk-