Filip Doubek přešel do KKCG, obchodně řídí novou mediálku

pátek, 5. března 2021, 14:00 Reklama, Lidé MediaGuru

Filip Doubek bude pro skupinu KKCG obchodně řídit nově vzniklou agenturu pro marketingovou komunikaci a média.

Filip Doubek, zdroj: Flemedia, logo KKCG, zdroj: KKCG

Filip Doubek, zdroj: Flemedia, logo KKCG, zdroj: KKCG

Novou akciovou společnost Media Marketing & Communication založila skupina KKCG. Má poskytovat komplexní služby v oblasti mediálního plánování a marketingové komunikace. Do nově vzniklé firmy nastoupil Filip Doubek, dosavadní dlouholetý obchodní ředitel mediální agentury Médea. Jeho úkolem bude novou mediální společnost pro skupinu KKCG obchodně řídit.

Media Marketing & Communication má postupně kooperovat i na dalších evropských trzích s profesionálními mediálními agenturami. V České republice má pokračovat spolupráce s mediální agenturou Médea, která byla doposud partnerem KKCG v této oblasti. 

„Protože naše společnosti jako například Sazka či MND patří mezi hlavní zadavatele reklamy v České republice, rozhodli jsme se tyto svoje aktivity do budoucna řídit prostřednictvím vlastní mediální agentury,“ zdůvodnil Jan Štěrba, Chief Marketing Officer KKCG. Počítá se podle něj mimo jiné s tím, že stejně jako expanduje KKCG v jiných oborech, tak i v mediální oblasti se bude společnost postupně prosazovat na dalších trzích, kde má KKCG významné reklamní a mediální aktivity.

Skupinu KKCG vlastní podnikatel Karel Komárek. Firma působí ve dvaadvaceti zemích,  mezi její klíčové obory patří herní průmysl, energetika, informační technologie a real estate. Drží podíly ve vícero firmách, mimo jiné v Sazka Group, Aricoma Group, MND Group, US Methanol, kapitálovém fondu Springtide Ventures a dalších.

-mav-